Клочко заявив про змову медичних установ області

З метою підвищення ефективності проведення торгів через систему PROZORRO губернатор Микола Клочко вкотре попередив присутніх на колегії в ОДА про персональну відповідальність усіх розпорядників бюджетних коштів за неналежну організацію електронних торгів, що призводить до неефективного використання фінансів або повернення їх до бюджету.

Очільник оприлюднив інформацію про некоректні дії при здійсненні процедур із закупівлями через систему PROZORRO та змову представників окремих лікарняних установ і медичних фірм, унаслідок чого виграють одні й ті ж учасники торгів.

«Я не вірю у відмовки, що хтось не зрозумів механізму системи. Так, сьогодні ми почали розбиратися у ситуації з медичними закупівлями, коли представники фірми спільно з керівниками медичних комунальних закладів виписують технічні завдання не під необхідні загальні характеристики, а під конкретний прилад конкретної фірми. У результаті все прописано так, що лише одна конкретна фірма виграє тендер, а потім розповідають назагал, що зекономили кошти», – підкреслив Клочко.

Він звернув увагу правоохоронних органів на даний факт та доручив долучитися до розслідування виявлених фактів.

Поділитися в соціальних мережах