На комунальному підприємстві за борги вимкнули світло

Адмінбудівля КП «Конотопське трамвайне управління» залишилась без електроенергії. Наступним кроком може стати відключення контактної мережі і, як наслідок, зупинка трамваїв. Про це повідомив заступник міського голови міста Конотоп Ігор Степанченко.

За інформацією Управління економіки Конотопської міської ради, станом на 2 січня 2018 року в КП «Конотопське трамвайне управління» склалася заборгованість за спожиту в листопаді-грудні 2017 року електроенергію в сумі 674844,36 гривень. На адресу підприємства вже надійшло попередження про відключення від електропостачання.

У зв’язку з цим трамвайне управління та виконком міської ради направили звернення до «Сумиобленерго» з проханням не проводити відключення КП «Конотопське трамвайне управління» від електропостачання та надати відстрочку платежу до вирішення питання міською радою про надання фінансової підтримки підприємству. «Нас попереджали, що якщо ви не виділите кошти на трамвайне управління, буде відключене світло. Зараз почалися рухи у цьому напрямку: ПАТ «Сумиобленерго» вже відключило адмінбудівлю трамвайного управління. Наступним кроком, я думаю, що буде відключення вже самої контактної мережі трамвайних ліній по місту», — заявив Ігор Степанченко.

Заступник міського голови також зазначив, що «Сумиобленерго» має право вимкнути електроенергію без попередження. Тобто трамваї можуть зупинитись у будь-який момент.

Джерело: topkonotop.com

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах