Приватбанк обіцяє 20 тисяч за інформацію про підривача банкомату

ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 20 тис. гривень за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які підірвали банкомат у Сумах.

Як повідомила Служба безпеки банку, у ніч на 23 січня невідомі зловмисники, зламавши вхідні двері, проникли в тамбурну прибудову пологового будинку, де підірвали банкомат.

Це вже четвертий подібний факт, зафіксований у Сумах. За даними банку, вибух розкрив сейфову частину, і гроші було викрадено. Сума збитку становить понад 100 000 грн. На місці події працювала слідчо-оперативна група територіального ВВС, відкрито кримінальне провадження, працівники Служби безпеки банку активно взаємодіють з правоохоронними органами.

«Це пограбування – апогей цинізму та нахабства злочинців. Вони кинули виклик не лише державному банку, а й усьому українському суспільству. Коли військові АТО захищають кордони від ворога, всередині держави мародери підривають банкомати просто в пологовому будинку. Такий зухвалий злочин не може залишитись безкарним!», – заявив керівник Служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін.+

Наразі проведено ряд заходів для посилення захисту об’єктів банку. Відтепер охоронні структури, що взаємодіють з ПриватБанком, прибуватимуть на місце злочину в найкоротший строк. Також банк отримав пропозиції щодо розробки новітньої системи захисту банкоматів і терміналів. Започатковано метод попередження пограбування в разі несанкціонованого розкриття сейфової частини грабіжником. Вбудований електрошоковий пристрій дистанційної дії тимчасово знешкоджує крадія. За цей незначний проміжок часу на місце злочину прибувають охоронні структури.

Зауважимо, що державний ПриватБанк веде активну роботу з покращення взаємодії з національною поліцією. Правоохоронні органи запевнили керівництво банку, що активно допомагатимуть у боротьбі зі злочинністю.

Джерело: privatbank.ua

Поділитися в соціальних мережах