СБУ викрила сумських митників на серійних хабарях

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі двох працівників керівної ланки одного з постів Сумської митниці, інформує прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що зловмисники систематично вимагали гроші від пасажирів, які перетинали кордон, за безперешкодне перевезення у ручній поклажі товарів понад встановлені обмеження. Оперативники СБУ  затримали обох митників поза межами служби та вилучили у них понад восьми  тисяч доларів США.

На робочих місцях посадовців співробітники спецслужби виявили «робочі зошити», до яких зловмисники вносили дані про отримані хабарі. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, нещодавно усі українські ЗМІ розповіли про те, як “миші” з’їли маже дві тонни волоських горіхів на складах Сумської митниці. До цього митниця у Сумах  відзначилася тим, що “загубила” кілька сотень конфіскованих гаджетів, які пообіцяла передати інвалідам,   і “знайшла” їх тільки через рік. Але не нові конфісковані, а 2003 року виробництва. Аби зам’яти це скандал, айфони і мобільні телефони були передані не інвалідам, а правоохоронцям. Мабуть, сподіваючись на те, що “ворон ворону око не виклює”.

Поділитися в соціальних мережах