ШКІДЛИВЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРОБИТЬ ЗДОРОВ’Я ГОРОДЯН

На Ямпільщині діє ТОВ «Росагроінвест», яке здійснює фасування хімічних добрив, чим шкодить екології міста Дружба.

Скарга дружбівчан на роботу підприємства надійшла на адресу голови Сумської ОДА. За словами людей, виробництво негативно впливає на їхнє середовище і шкодить здоров’ю. Губернатор своїм розпорядженням створив комісію, якій доручив перевірку безпечності здійснення господарської діяльності даним підприємством для жителів міста.

24 березня комісія прибула в місто з інспекцією. Була проведена зустріч з очільником населеного пункту, побували і на скандальному підприємстві – ТОВ «Росагроінвест».

“Уже відбулося перше засідання комісії, – зазначив голова комісії Сергій Демеха. – Одразу стало зрозуміло, що ситуація непроста і за один день проблему не вирішити. Щоб розібратися достеменно, слід провести відповідні дослідження шляхом забору проб води, повітря, ґрунту. Про хід перевірки буде згодом повідомлено керівництво області, громадськість”, – зазначив посадовець.

Слід зазначити, що питання роботи ТОВ «Росагроінвест» піднімається вже не перший рік. У мешканців міста немає однозначного ставлення до підприємства, адже попри заяви про шкоду екології, ТОВ «Росагроінвест» є одним з найбільших роботодавців і платником податків у населеному пункті.

Джерело: yampil.info

Поділитися в соціальних мережах