Сумчани перерахували 100 мільйонів на підтримку обороноздатності країни

За дев’ять місяців поточного року платники, які перебувають на обліку в Державній податковій інспекції у м. Сумах, сплатили 94 мільйони гривень військового збору.

У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 15 млн грн (тобто на 19,2%). Загалом, з початку введення військового збору (з серпня 2014 року) сумчани відрахували в держскарбницю 303 млн гривень.

В інспекції констатують, що позитивна динаміка бюджетних надходжень є підтвердженням високого рівня відповідальності сумчан та усвідомлення ними важливості перерахування коштів на розвиток та модернізацію української армії. Так званий «патріотичний» податок – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

Довідково: військовий збір був введений в Україні як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з укладеними трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Поділитися в соціальних мережах