Сумське НВО підписало контракт з “Укрнафтою”

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче» підписало контракт із вітчизняною компанією «Укрнафта» на постачання регенераційно-випарної колони К-2.

За повідомленням провідного менеджера відділу з продажів обладнання для хімвиробництв Сергія Антикова, йдеться про типову для сумських машинобудівників продукцію. «Передбачена угодою техніка призначена для відділення етиленгліколю від води методом ректифікації. Це буде 16-метрова колона із численними внутрішніми пристроями – ковпачковими тарілками. Використовуватиметься вона на Качанівському газопереробному заводі, що знаходиться в сусідній Охтирщині», – розповідає Сергій Миколайович.

Готову продукцію охтирчани чекають навесні наступного року.

За словами співрозмовника, СНВО вже далеко не вперше співпрацює з найбільшою нафто- і газовидобувною компанією нашої держави – ПАТ «Укрнафта». Безпосередньо ж із Качанівським ГПЗ, котрий є одним із її структурних підрозділів, активний бізнес-діалог був у 90-х роках минулого століття. Далі сталася тривала пауза – аж до 2008-го. І ось зараз з’явився ще один шанс стати не просто ситуативними партнерами, а закласти базис для тісної взаємодії на перспективу.

Джерело: frunze.com.ua

Поділитися в соціальних мережах