Сумські екологи порахували збитки від нелегального порубу ялинок

Від початку операції «Новорічна ялинка» державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Сумської області було проведено 34 перевірки.

Зокрема, проінспектували 2 держлісгоспа, 5 інших користувачів, 15 місць торгівлі деревами хвойних порід та 12 громадян. Про це повідомили в Держекоінспекції.

У результаті виявили 12 порушень на території Конотопського, Недригайлівського, Глухівського та Буринського районів Сумської області. На порушників склали 12 протоколів за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення на загальну суму штрафів 1106 грн., з яких сплачено 170 грн. «За виявлені випадки самовільного порубу дерев хвойних порід розраховано збитки на загальну суму 1597 грн., які пред’явлені порушникам як претензії для відшкодування», — йдеться в повідомленні Держекоінспекції.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах