Суми на озеленення витратять більше, ніж Харків

У системі публічних закупівель «Прозорро» департаментом інфраструктури Сумської міськради днями було оголошено тендер на закупівлю послуг з озеленення територій і утримання зелених насаджень.

Технічне завдання на закупівлю послуг передбачає підсів газонів з усіма супровідними роботами, посадку квіткових рослин в квіткарів, видалення всохлі дерев, аварійних дерев та кущів. Також за ці гроші планується посадка нових дерев, кущів за узгодженням із замовником. До переліку робіт входить догляд за деревами і кущами, що має на увазі полив, обрізання, обробку хімікатами, корчування пнів, а також догляд за газонами з урахуванням збирання, а також вивезення сміття та опалого листя, скіс трави. Серед усього іншого в список обов’язків підрядника увійде догляд за клумбами, очищення доріжок, алей, сходів і систематичне очищення урн від сміття, пише 0542.ua.

Орієнтовна вартість робіт на весь рік становить 17,8 млн грн. Наприклад, у Харкові подібну закупівлю оцінили в 14,2 млн грн, у Тернополі – 11,3 млн грн, у Полтаві близько 4 млн грн. Втім, є й такі міста, в яких ціна за даним видом робіт значно перевищує ту, що запланована в Сумах.

Поділитися в соціальних мережах