У 5-Й ЛІКАРНІ СКЛАЛАСЯ НАПРУЖЕНА СИТУАЦІЯ

Адміністрація 5-ї міськлікарні знову звертається до депутатів Сумської міськради з проханням про виділення додаткового фінансування. За інформацією головного лікаря лікарні В’ячеслава Петренко, у лікарні склалася напружена ситуація з витратами на відрядження працівників.

Бюджетом на 2017 рік для лікарні на ці цілі передбачено 32 тис. грн, що становить 14% від потреби. Адже, згідно з планом підвищення кваліфікації лікарів і планом проходження курсів тематичного удосконалення лікарів, на відрядження до кінця року потрібно ще 150,2 тис. грн. Станом на кінець березня фактично відправленим у відрядження лікарям потрібно виплатити 80,18 тис. грн, тобто вже на сьогодні не вистачає 48 тис. грн. А ще тільки закінчився перший квартал.

Адміністрація лікарні вже зверталася до міськвідділу охорони здоров’я з проханням вирішити питання про виділення додаткового фінансування. Але в міському відділі охорони здоров’я відповіли, що грошей немає і запропонували вирішувати цю проблему шляхом перерозподілу коштів у рамках виділеного фінансування. Однак в умовах нестачі фінансування і на всі інші статті витрат у лікарні немає можливості перенаправити відсутню суму на відрядження з інших напрямків. Тому адміністрація лікарні просить депутатів виділити додатково 198,34 тис. грн на зазначені цілі з міського бюджету.

Однак, з огляду на те, що на останній сесії 29 березня депутати вже розподілили весь вільний залишок бюджетних коштів, додаткове фінансування лікарні може бути не раніше розгляду підсумків виконання бюджету за півроку, а то й дев’ять місяців. А до тих пір лікарям, очевидно, доведеться їздити на курси підвищення кваліфікації за свій рахунок.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах