У дороги Сумщини планують закатати мільярд гривень

Про це повідомив у ефірі телеканалу UA:Суми начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дудченко. За його словами, уряд оголосив дороги одним із пріоритетних напрямків цього року. Значні кошти на капітальний ремонт отримала і Сумщина.

Так, у 2017 році області мають виділити 346 мільйонів гривень із державного бюджету. «Крім цих коштів, ми маємо вперше й інше потужне джерело фінансування – кошти від перевиконання митних платежів. У 2016 році це був експеримент лише для кількох областей, а в цьому році він поширився на всю територію України, у тому числі й на Сумську область, – зазначив посадовець. – Додатково ми плануємо ще залучити близько 700 мільйонів гривень «митних коштів» на ремонт автомобільних доріг Сумщини. У цілому це буде десь близько мільярда гривень».

Службою автомобільних доріг була проведена робота щодо залучення додаткових виробничих потужностей для ремонту автомобільних шляхів в регіоні – додатково змонтовано два потужних асфальтних заводи, що готові на сьогодні до виконання робіт. «Станом на сьогодні уже йдуть роботи на дорогах півночі області, зокрема, на автомобільній дорозі Шостка-Кролевець, – повідомив Володимир Дудченко. – Крім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг: Київ-Суми-Юнаківка, Суми-Путивль-Глухів, Шостка-Ямпіль, Суми-Лебедин, Суми-Краснопілля, частина ділянки дороги від Боромлі до Тростянця».

Поділитися в соціальних мережах