Жителі Сумщини сплачують мільйони на соцстрахування

813,3 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  направлено до бюджету України за січень – вересень 2016 року.

Зокрема, минулого місяця страхувальники Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів сплатили 92,8 млн грн. єдиного внеску.

Податківці нагадують, що з 1 січня 2016 року знижено навантаження на заробітну плату найманих працівників за рахунок скасування обов’язку утримання єдиного внеску з їхньої заробітної плати. Крім того, знижено навантаження і на фонд заробітної плати роботодавців – за рахунок зниження загальної ставки єдиного внеску з 41 % (у середньому, залежно від класу ризику) до 22 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць.

«Платникам (як роботодавцям, так і СПД – самозайнятим особам) слід пам’ятати, що у зв’язку зі збільшенням мінімального розміру заробітної плати до 1450 гривень з 1 травня 2016 року, зріс і щомісячний розмір мінімального страхового внеску, який становить 319 гривень», – зазначив начальник ДПІ у м. Сумах Юрій Мельник.

Поділитися в соціальних мережах