На Сумщині “замінували” школу

Сьогодні близько 14:10 до чергової частини Глухівського відділу поліції надійшло повідомлення від адміністрації однієї з міських шкіл про те, що нібито в приміщенні навчального закладу знаходиться вибухівка.

На місце події було негайно направлено слідчо-оперативну групу та кілька груп «швидкого реагування», були викликані кінологічна та вибухо-технічна служби. Учнів та персонал школи евакуювали, будівлю оточили та взяли під охорону. На місці події працюють співробітники служби безпеки та прокуратури, спецслужби поліції і рятувальники, також чергують екіпажі «швидкої» та працівники місцевого газового господарства.

Як з‘ясувалося під час першочергових слідчих дій, про нібито закладену вибухівку вахтеру повідомив один із місцевих юнаків. Він разом зі своїм приятелем приходив до школи забрати молодшого брата, і у нього з вахтером виникла словесна перепалка. Врешті-решт, полишаючи навчальний заклад, хлопець повідомив про вибухівку. Однак пильний службовець такого розіграшу не зрозумів та повідомив про загрозу вибухом адміністрацію.

Хлопця та його приятеля оперативно знайшли та доправили до районного відділу поліції, де вони зараз спілкуються зі слідчими. У рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками), ведуться відповідні перевірки

Огляд навчального закладу триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах