Сумщина отримала комп’ютерну гуманітарку з Китаю

Зараз комп’ютерною технікою забезпечені до 80% навчальних закладів Сумської області.

У рамках соціального проекту, який реалізується згідно з домовленостями між урядом України та Китайською Народною Республікою, в Сумську область надійшли 633 комп’ютера для освітніх установ регіону.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, передает Хроника.инфо.

“Комп’ютерна техніка надійшла на суму понад 8 мільйонів гривень, і отримана вона в якості гуманітарної допомоги з КНР. Зараз комп’ютери передаються відділам освіти і освітнім установам області », – відзначили в департаменті.

Тут розповіли, що зараз комп’ютерною технікою забезпечені до 80% навчальних закладів області. Гуманітарні комп’ютери отримають 54 навчальних заклади, і в першу чергу – опорні школи. Це дозволить поліпшити якість навчання і формування в учнів інформаційно-комунікаційних компетенцій.

За інформацією Міністерства освіти і науки, комп’ютерна техніка надійшла в усі області України. За домовленістю МОН з компанією Microsoft комп’ютери будуть забезпечені ліцензійними програмами і сервісним обслуговуванням.

Поділитися в соціальних мережах