У Кролевці обрали опорну школу

12 квітня відбувся конкурсний відбір опорного закладу освіти Кролевецької територіальної громади. Про це повідомили на сайті міської ради.

Так, відповідна комісія визначила переможцем конкурсу Кролевецьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької міської ради.

Зауважимо, що на останній сесії міської ради були присутні батьки учнів Реутинської ЗОШ, які проти переведення Реутинської ЗОШ у філію опорної школи. Як наголосив тоді Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, якщо громада села проти цього, то школа залишиться, як і була. Проте питання її фінансування буде гостро стояти в найближчі роки, адже школярів там із кожним роком усе менше. а, як відомо, фінансується заклад, тобто виділяється субвенція з державного бюджету в залежності від кількості учнів.

Нагадаємо, 28 лютого, на сесії міської ради було затверджено умови проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади). Також утворено конкурсну комісію.

Поділитися в соціальних мережах