У Сумах у школярки поцупили мобільний телефон

12 жовтня учениця 6 класу загальноосвітньої школи №11 м. Суми виявила, що її мобільний телефон «Бравіс» зник, пише сайт  http://www.0542.ua/.

За словами дівчинки, вона залишила гаджет на парті, і в перерві між 6 і 7 уроками вийшла з класу. Готуючись до чергового уроку,  виявила відсутність мобільного, про що відразу ж повідомила класному керівнику.

Адміністрація школи №11, не чекаючи приїзду поліцейських, провела власне розслідування: опитали учнів 6-го класу, в якому вчиться потерпіла, попросили дітей показати вміст рюкзаків і сумок. Але, як і передбачалося, телефону не знайшли.

«О 14.30 я подзвонила на її номер. Спочатку ми почули гудок виклику, а після цього хтось відключив телефон», – розповідає однокласниця потерпілої.

Наразі мама дівчинки оббиває пороги правоохоронних органів, намагаючись написати заяву про вірогідну крадіжку.

«Злочин скоєно шляхом відкритого доступу, а отже злодій, особистість якого буде встановлюватися в ході проведення слідчих дій, буде нести відповідальність за скоєне згідно ст. 185 ч. 1. ( «Крадіжка») », – коментує фахівець Сумського відділу поліції Володимир Кузьменко. За його словами, в день на телефон чергової частини приходить від 1 до 5 повідомлень про втрату або пропажу коштів мобільного зв’язку.

Щоб уникнути втрат, педагоги закликають учнів не приносити в школу дорогі моделі телефонів, користуватися послугами оператора мобільного зв’язку тільки при необхідності і використовувати телефон за призначенням, а не як іграшку.

Джерело: http://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах