Керівника роменської психлікарні підозрюють у розкраданні трьох фур врожаю

У Ромнах зафіксували, що з підсобного господарства першої обласної спеціалізованої лікарні у невідомому напрямку вивозилися десятки центнетрів пшениці. Що робило це зерно в медичному закладі і куди його намагалися транспортувати – мають з’ясувати правоохоронці, як і причетність до цієї нечистої справи керівника психлікарні Володимира Кульбачного. З великою імовірністю, йдеться про розкрадання врожаю, використовуючи службове положення.

Як повідомляють джерела в правоохоронних органах, затримали 3 фури з пшеницею, що виїджали без документів із території лікарняного закладу, а в бухгалтерії комунальної установи провели обшук.

Володимир Кульбачний раніше був звинувачений в отриманні неправомірної винагороди. Тоді ще завідувач диспансерним відділенням за 1 тисячу гривень намагався “продати адекватність” диспансерному хворому. Провину чоловіка було доведено в суді. Колегу взяв на поруки трудовий колектив. Уже через 6 років його призначили на посаду виконуючого обов’язки головного лікаря ОСЛ, пізніше голова облради уклав із ним контракт про управління комунальним закладом.

Поділитися в соціальних мережах