Комплект нагород уродженця Сумщини продають на аукціоні більш ніж за мільйон

На відомому аукціоні колекціонерів “Violity” з’явився несподіваний лот – комплект нагород уродженця Сумщини, Героя Радянського Союзу, гвардії майора Андрія Ковтун-Станкевича. Продавець – співробітник антикварної компанії з Дніпра, пояснив, що комплект не повний і без документів, оскільки в такому вигляді він купив його у родичів Героя. Де решта – невідомо.

З огляду на географію військових дій, в яких брав участь гвардії майор, комплект вийшов украй вражаючим – чотири ордени Червоного Прапора, один – Червоної Зірки, один орден Великої Вітчизняної Війни, один – Богдана Хмельницького, два ордена Суворова, один – Кутузова, і дуже цікавий набір медалей.

На сьогодні ставки на аукціоні, який відбудеться 16 грудня, зробили 122 колекціонера, вартість лота досягла 1 126 тисяч. грн.

7361

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах