Лисенко відповів, чи замінять сміттєві баки біля озера Чеха

Міський голова Сум Олександр Лисенко відреагував на електронну петицію сумчанина Андрія Анатолійовича, у якій  владу просив замінити сміттєві баки, що розміщенні біля пішохідної доріжки навколо озера Чеха на урни, та налагодити постійне прибирання території.

“Згідно наданої інформації департамента інфраструктури міста Сумської міської ради, на теперішній час здійснюються підрахунки та опрацьовується питання визначення кількості необхідних урн для сміття.

Після проведення вказаних заходів, пропозиції щодо закупівлі додаткових урн будуть внесені на розгляд профільних депутатських комісій.

При позитивному вирішенні питання фінансування, пропозиція щодо встановлення додаткових урн для сміття навколо озера Чеха в м.Суми та їх належного утримання буде враховано”, – йдеться у відповіді мера.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах