На Сумщині в райлікарні, що вважалась довгобудом, відкрили нові відділення

Будівництво 5 пускового комплексу закладу завершено за кошти з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету Охтирки.

Виділені у 2016 році 27,5 млн грн (17,5 млн грн – кошти ДФРР; 10 млн грн – субвенція з Охтирки) дозволили провести будівництво у приймальному, фізіотерапевтичному, отоларингологічному та травматолого-ортопедичному відділеннях з відповідним оснащенням.

До пріоритетних соціально важливих об’єктів, які планували завершити в цьому році, належить і 5 пусковий комплекс Охтирської ЦРЛ. Безумовно, добудова закладу забезпечить покращення якості медичної допомоги не лише жителям міста Охтирка та Охтирського району, а також мешканцям прилеглих Великописарівського та Тростянецького районів.

«Цьогоріч ми взяли гарний старт і завершили будівельні роботи на ряді важливих закладів охорони здоров’я. Зокрема на ІІ черзі психоневрологічного диспансеру,  у новій диспетчерській та гаражу для 26 карет швидкої в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Відкрито відділення гемодіалізу в Шостці. Продовж року капітально відремонтовано ряд відділень обласної клінічної лікарні, придбано дороговартісне сучасне обладнання у лікарні області, покращено матеріальну базу медицини в новоутворених територіальних громадах. За результатами ми можемо сміливо назвати 2016 роком медицини на Сумщині», – зазначив Микола Клочко.

Очільник області подякував будівельникам, які виконали значний обсяг робіт протягом стислих термінів, та благодійникам, які допомогли у такому благородному ділі на користь охтирської громади.

На 2017 рік планується будівництво 6-го пускового комплексу, кошторисна вартість якого складає 46964,702 тис. грн. Об’єкт включає операційний блок з анестезіологічним відділенням, а також відділення гемодіалізу та кисневий пункт, розташований в окремій будівлі. На сьогодні триває коригування проектно-кошторисної документації й по 7-му пусковому комплексу. Орієнтовна кошторисна вартість цього комплексу близько 35 000,000 тис. грн.

5460

5461

5463

Поділитися в соціальних мережах