Нардеп Бухарєв “підсиджує” нардепа Медуницю

Народний депутат України Владислав Бухарєв направив Прем’єр-міністру України і в Комітет ВР з питань бюджету запит «Щодо виділення коштів з Державного бюджету України на будівництва хірургічного корпусу Сумської обласної клінічної лікарні, а також для капітального та поточного ремонтів приміщень вказаної установи».

«Амортизаційний знос основних будівель і споруд цього закладу складає близько 90% та за кількістю спеціалізованих відділень і служб лікарня не відповідає сучасним вимогам, які пред’являються до типових обласних лікарень. Необхідно провести капітальні ремонти корпусів та добудувати додаткові приміщення. Пропоную усім народним депутатам України від Сумщини приєднатись до цієї важливої для всієї області ініціативи», – зазначає нардеп.

Електронна копія цього запиту на сайті ВР поки відсутня. Вона буде викладена після опрацювання її паперової  копії.

Нагадаємо, що нардеп Владислав Бухарєв був обраний на 162 виборчому окрузі, до складу якого входять Лебединський, Охтирський,  Тростянецький і Великописарівський райони. Обласна клінічна лікарня знаходиться у Сумах, на території округу № 157, на якому нардепом був обраний Олег Медуниця.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах