У Лебединському районі наклали два карантини

9 серпня відбулося чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка діє при виконавчому комітеті Лебединської міської ради.

Голова комісії Олена Кірєєва проінформувала зокрема про те, що від 30 липня 2018 року по місту накладено 1 карантин. З початку року на території Лебединської міської ради проти сказу щеплено 1028 собак та 587 котів. У Лебединському районі наразі ситуація напружена – накладено 2 карантини щодо сказу лисиць, це села Будилка і Підсулля. Цьогоріч в області спостерігається збільшення кількості випадків сказу серед тварин – 45 проти 6 минулорічних.

У зв’язку з вищевикладеним, з метою утримання епізоотичної ситуації щодо інфекцій тварин, зокрема сказу, контрольованою та недопущення поширення цієї інфекції, членами Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії було вирішено продовжити виконання попередніх протокольних рішень щодо своєчасної та ефективної профілактики сказу тварин, а також посилити роботу щодо недопущення поширення спалахів сказу тварин, особливо посилити контроль за утриманням домашніх тварин у приватних господарствах.

Поділитися в соціальних мережах