У Сумах два медкабінети при лікарнях працюють без ліцензії

Міськвідділу охорони здоров’я вдалося вибити з міськбюджету 592,4 тис. на капремонт і закупівлю обладнання для протитуберкульозних кабінетів при 1-й, 4-й і 5-й міськлікарні. Ці кабінети амбулаторного лікування працюють уже майже рік, але вони до сих пір не обладнані, а тому лікарні не можуть отримати ліцензії на цей вид медичної допомоги.

Це питання обговорювалося на останньому засіданні планово-бюджетної депутатської комісії. Спочатку депутати вирішили виділити тільки 100 тис. на обладнання, вважаючи, що для отримання ліцензії цього повинно вистачити. Але в. о. начальника міського відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко заперечила, що без капремонту кабінетів (270 тис. грн) ліцензію все одно не дадуть, бо самі кабінети не відповідають санітарним нормам – з обладнанням або без. А оскільки це вже значна сума, щоб її можна було відшукати в бюджеті зараз, коли немає перевиконання і вільного залишку, депутати рекомендували департаменту фінансів включити всю запитувану суму в бюджет 2018 року, пише shans.com.ua.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах