Мер Сум раптом обурився тим, що ліфти ремонтують по три місяці

Мер Сум доручив керівництву департаменту інфраструктури міста в найкоротші терміни відновлювати роботу підйомників. Дана тема була порушена сьогодні, 18 червня, на апаратній нараді в розрізі розгляду питання про ремонт пасажирського ліфта в будинку за адресою: вул. Івана Сірка, 21.

– Ремонтувати даний підйомник почали минулого тижня, – доповів заступник директора департаменту інфраструктури Віктор Павленко. – Плануємо завершити до 30 вересня, у зв’язку з цим прошу продовжити доручення до цього терміну.

– 30-го вже поїде? – поцікавився заступник мера Степан Пак.

– Можливо, відремонтувати ліфт вдасться і раніше.

Однак Олександр Лисенко на це не погодився:

– Ремонтувати один ліфт протягом трьох місяців – це злочин. Ми платимо гроші за те, щоб підйомники ремонтувалися швидко і якісно. Якщо ж організація, яка цим займається, не може або не хоче сумлінно підходити до справи, то будемо вирішувати питання іншим шляхом.

Він дав доручення керівництву департаменту інфраструктури міста виробити загальний порядок, який чітко визначить поетапність і терміни виконання ремонту ліфта.

– Розумію, що ситуація не скрізь однакова, але алгоритм повинен бути. Тоді ми не будемо чекати по три місяці, щоб запустити один підйомник, – додав мер.

Поділитися в соціальних мережах