Молодик провалився у крижане озеро

Днями в Глухові 25-річний чоловік вирішив скоротити шлях від центру до будинку. І замість того щоб йти вулицею, відправився через озеро. Однак, не доходячи буквально 10 метрів до берега, він впав у воду. До того ж був напідпитку. Бідолаху, який борсається в холодній воді, побачила сусідка, котра чистила сніг на вулиці. Пенсіонерка кинулася йому на допомогу. Тим часом до водойми приспіли й інші місцеві жителі. Так, вхопившись за держак лопати і дотримуючись порад сусідів, глухівчанин вибрався з озера живим і неушкодженим. Щоправда, сильно закляклим.

Як розповів старший інспектор СДПЧ Максим Гончаров, чоловіку сильно пощастило, що поруч опинилися небайдужі люди. В іншому випадку на нього чекала б неминуча загибель, адже сам подолати ту ділянку він би не зміг. Максим Павлович зазначив, що в цьому році за всю зиму в Глухові не було зареєстровано жодного потопельника, хоча в інших районах випадки загибелі на воді є (в С.-Будському, Шосткинському та Сумському районах).

Оксана Ковальова

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах