На Сумщині розпочали командно-штабні навчання “Козацька воля”

На Шосткинщині розпочато стратегічні командно-штабні навчання «Козацька воля – 2018», які триватимуть до 29 вересня. Мета навчань – відпрацювання управління військовими (силами) під час відсічі збройної агресії.

Для координації роботи проведена спільна нарада голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова та військового комісара Шосткинського ОМВК Руслана Рикова. Затверджено склад штабу територіальної оборони, до якого включено фахівців держпродспоживслужби, пожежно-рятувального загону, з правового забезпечення та мобілізаційної роботи, спеціалістів медичної галузі, інженерів, правоохоронців та ін.

Протягом 4 діб буде розгорнуто пункт управління району територіальної оборони. Першочергово проводитиметься уточнення функціональних обов’язків кожного з управлінь, а також визначення наявних сил та засобів, які є в розпорядженні керівників окремих напрямків. Буде здійснено оновлення плану територіальної оборони.

Після реалізації навчань розпочнеться практичний етап підготовки. 28 вересня штабом буде розгорнуто батальйон територіальної оборони та буде проведено його укомплектування. На сьогодні пункт постійної дислокації та місця проведення занять готові до прийому осіб призваних на збори. На період навчань військовозобов’язані будуть забезпечені матеріальними засобами, військовим одягом та харчуванням, отримуватимуть добові виплати в залежності від військового звання.

«Ці навчання дають змогу відновити та вдосконалити навички володіння зброєю, здійснення підготовки взводів до виконання бойових завдань за призначенням, визначення дієвості спланованих заходів», – наголосив Віктор Ждаміров голова Шосткинської районної державної адміністрації.

Поділитися в соціальних мережах