На Сумщині стали жорсткіше “вибивати” аліменти

Неплатники аліментів відтепер під ще жорсткішим контролем юстиції Сумщини.

На Глухівщині безвідповідальний батько заборгував своєму неповнолітньому сину понад 22 тисячі гривень аліментів. Сплачувати борг чоловік, схоже, не збирався, тож спеціалісти юстиції  допомогли йому згадати про свій   батьківський обов’язок. Боржнику направили виклик та докладно пояснили про можливість обмеження його у праві виїзду за межі України у разі подальшого уникнення від відповідальності перед власною дитиною. Прислухавшись до всіх аргументів, він вирішив не наживати собі більших проблем і сплатив заборгованість у повному обсязі, тим самим наповнивши і державний бюджет на понад 2 тисячі гривень.

На Білопільщині ж ще один горе-батько не бажав утримувати власну доньку належним чином. Через те, що він систематично ухилявся від відповідальності – його борг зі сплати аліментів сягнув майже 7 тисяч гривень. Державним виконавцям обласної юстиції вдалося з’ясувати, що чоловік має земельну ділянку, яку здає в оренду. Саме на дохід від неї і було звернуто стягнення по аліментам.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах