Оштрафований на 10 тисяч водій намагався переконати суд, що пив квас

Апеляційний суд Сумської області залишив без змін постанову судді Зарічного районного суду м. Суми, якою громадянина А. визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та піддано адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік.

Так під час розгляду справи в місцевому суді громадянин А. свою вину не визнав, та пояснював, що він пив лише квас «Старокиївський». Проте його провина підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення, відеозаписом з нагрудних бодікамер поліцейських та матеріалами справи, що досліджені в суді. Рівень алкоголю при керуванні автомобілем чоловіка перевищив допустиму норму більш ніж у сім разів.

Не погоджуючись із вказаною постановою місцевого суду громадянин А. звернувся до Апеляційного суду Сумської області з апеляційною скаргою.

Проте Апеляційний суд Сумської області, перевіривши сукупність доказів по справі постановив, що факт керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння доведено.

Отже суддя суду першої інстанції дійшов правильного висновку про наявність в діях чоловіка складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП. Даних, які б спростовували висновки місцевого суду щодо вчинення особою даного правопорушення апеляційна скарга не містила, і в суді апеляційної інстанції такі докази стороною захисту не надані.

Поділитися в соціальних мережах