Бютівці вирішили: реконструювати стадіон “Авангард” буде компанія, що не платить податки?

Аби виконувати роботи із реконструкції стадіону «Авангард», у чергу стають фірми із сумнівною репутацією, а міська влада закриває на це очі. Раніше «Сумські дебати» писали про те, що тендерна пропозиція компанії «Суми-Южана», що запропонувала бюджет у 32 млн грн, а потім скинула аж 6,5 млн, була відхилена через ненадання у визначені терміни необхідної документації. Тепер «ласий шматок» може дістатися «Топазу», який не збирається платити податки в сумський бюджет.

Це ВАТ неодноразово ставало переможцем попередніх тендерів і вже “завалило” кілька, не виконавши умови за строками будівництва. У своїй пропозиції «Топаз» указав, що на відрахування по єдиному внеску на обов’язкове державне соціальне страхування планує внести …НУЛЬ грн. Хоча це один із головних податків! Як же тоді ця фірма сплачує інші податки, коли без застережень дає зрозуміти, що планує «кинути» державу на кілька мільйонів?

Ця інформація має слугувати приводом для перевірки Державною фіскальною службою і змусити організаторів тендерних конкурсів ретельніше вивчати добросовісність учасників. Якщо ж тендерна комісія й після цього не побачить, як “Топаз”, згідно з поданими документами, збирається не платити податки, то, переконані, прокуратурі варто вже звернути увагу на саму тендерну комісію, яка ігнорує такі неподобства.

Треба ж розбіратися: чи вони просто некомпетентні і тому не помічають цього (тоді просто гнати таких бютівських тендерів треба), а якщо ж вони спеціально так вчиняють і мають з того певний відкат, – тоді, звичайно, таких треба одразу за грати!

1

2

Поділитися в соціальних мережах