Депутат натякнула на некомпетентність спеціалістів облуправління

Депутат Сумської облради Наталія Калініченко під час останньої сесії звернулася з депутатським запитом до керівництва Головного управління Держгеокадастру в Сумській області щодо тяганини у виділенні 44 земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарств.

За інформацією депутата, розпорядженням голови Білопільської РДА ще рік тому було надано дозвіл на розробку проектної документації, аби відвести земельну ділянку із земель державної власності на території Миколаївської (Жовтневої) селищної ради. У січні 2016 року були підготовлені відповідні документи і направлені для затвердження до Головного управління Держгеокадастру в Сумській області.

Однак папери повернули на доопрацювання. Вказані помилки виправлялись і знов подавалися до вищезазначеної установи. Так було неодноразово протягом року. Наталія Калініченко має підозру щодо штучно аргументованих недоліків і піддає сумніву професійну компетентність спеціалістів установи, «які з першого разу не можуть з’ясувати всі недоліки в оформленні документів». Депутат попросила вжити заходів щодо вирішення порушеного питання. Її запит підтримали колеги.

Поділитися в соціальних мережах