Депутат райради склав повноваження

Склав повноваження в Роменській районній раді депутат із 20-річним «стажем» Іван КРИВОЗУБ. Відтепер чоловік представлятиме інтереси людей в Андріяшівській об’єднаній громаді.

Обрання до депутатського корпусу новоствореної Андріяшівської ОТГ поставило «крапку» в 20-річній роботі Івана Миколайовича у складі Роменської районної ради. «П’ять каденцій, без 98-го року», – охарактеризував свій «стаж» у районній раді Іван КРИВОЗУБ. Говорить, балатуватися на депутата до ОТГ зважився, бо побачив, що до влади можуть прийти не ті, хто думатиме про село. «Розраховував, що наберу відсотків 50, а набрав 67, – говорить обранець. – Я вдячний людям, що вчергове довірили представляти їхні інтереси». 

Іван Миколайович дав настанову головам сільрад, що, можливо, у подальшому будуть об’єднуватися, іти на вибори самовисуванцями. «Партійна дисципліна, яку потім будуть нав’язувати, не даватиме можливості повноцінно працювати», – зазначив він.

Усім депутатам районної ради екс-колега побажав міцного здоров’я, успіхів, благополуччя та мирного неба, а ще – здорового глузду в прийнятті рішень. «Усе-таки думайте, що ми живемо на цій території й нас вибирали ці люди. Ми, у першу чергу, маємо керуватися інтересами людей, повинні зробити максимально комфортним їхнє життя», – звернувся він до депутатського корпусу й подякував за співпрацю. 

Голова районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА, у свою чергу, від імені депутатів подякував Іванові Миколайовичу за плідну й активну роботу.
Уже незабаром на місце депутата, що вибув, призначать нового – наступного за черговістю від відповідної партії. Як зазначив голова ради, це буде Катерина ШЕВЧЕНКО.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах