Дружина губернатора виставляє на продаж каву з собою

У Сумах стартував незвичайний благодійний аукціон громадського фонду «Суми» «Кава з волонтером». Його суть проста – за можливість випити кави та поспілкуватись з волонтером потрібно внести кошти. Вони будуть спрямовані на придбання аптечок для військових, які захищають Україну в АТО.

Позаяк йдеться про аукціон, стартова ціна складає п’ятдесят гривень. Далі потенційні учасники кавування підвищують ставки. Торги тривають у соціальній мережі facebook протягом чотирьох днів. Хто запропонував найвищу суму, той і стає переможцем.

Першим лотом стала можливість випити кави із Сніжаною Клочко – дружиною голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, фахівцем Психологічної кризової служби і волонтеркою. Сніжана надає постійну психологічну підтримку бійцям, які повернулися до мирного життя, а також допомагає у придбанні ліків для військових.

Кандидатура Сніжани Клочко викликала неоднозначну реакцію у соцмережах. Хтось вважає це піаром, інші, навпаки, добрим прикладом для багатьох публічних людей долучатися до волонтерської діяльності. Торги за перший лот ще тривають і продовжують рости – можливість зустрітися за чашкою кави з першою леді області зацікавила багатьох.

Джерело: http://media.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах