Екс-секретар Сумської міськради присоромив виконком за антихристиянську позицію

Виконком Сумської міської ради “прославився” на всю країну, вперше в історії заборонивши Сумській єпархії УПЦ МП проводити Хресну ходу на Покрову. Екс-секретар міськради Олексій Мовчан як людина глибоко віруюча пояснив, чому чиновниками було прийняте таке рішення:

” Бесы.😳
Исполком Сумского горсовета в очередной раз подтвердил свою антиХристианскую позицию! А какая еще у них может быть позиция, если из 16- членов там только ОДИН настоящий Христианин и еще несколько тайных… дальше идут националисты, атеисты, “общественные” активисты, поддерживающие анафема-раскольников, а остальные – просто члены, вообще без своего мнения😳 Какую власть заслужили- такую и имеем … ” – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Олексій Мовчан також закликав православних сумчан 14 жовтня прийти на Покровську площу на місце зруйнованого в 30-ї роки богоборцями Храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці і взяти участь у святковому богослужінні.

Щодо позиції церкви, то  архієпископ Євлогій наголосив:  не у компетенції виконкому міськради було надавати дозвіл чи забороняти проведення молитовної ходи.

«Виконком не мав права забороняти нам проведення Хресного ходу, тим більше, що ми і не просили його дозволу. Згідно із законом, ми поставили мера міста до відома про те, що 14 жовтня буде проведено богослужіння. Це вже третій раз виконком перевищує свої повноваження», — зазначив владика.

Поділитися в соціальних мережах