Федерація легкої атлетики чекає від Сум ремонту манежу, інакше оформить “розлучення”

28 червня в Сумах відбулася зустріч президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула, мера Олександра Лисенка, ректора СумДУ Анатолія Васильєва, під час якої обговорили майбутнє легкої атлетики в обласному центрі. Серед інших питань – реконструкція стадіону «Авангард» і назріла реконструкція манежу СумДУ.

За 15 років функціонування покриття легкоатлетичного манежу практично вичерпало свій ресурс. У наступному році на ньому вже не можливо буде провести жодного серйозного чемпіонату. Якщо цього року не оновити манеж, то обіцяний Центр олімпійської підготовки будуть змушені перенести в інший регіон.

За словами президента ФЛАУ Ігоря Гоцула, сумські чиновники взяли кілька тижнів на роздуми, формування своєї позиції, відповідні розрахунки і підготовку, якщо буде прийнято рішення, необхідних документів.

«У липні ми повинні поставити в цьому питанні крапку. Або ми разом рухаємося вперед, або ми на цьому етапі оформляємо «розлучення», залишаючись друзями і при цьому поважаючи один одного, – каже Гоцул. – Місто буде за підсумками півріччя переглядати бюджет. У нього є додаткові витрати, які дозволяють вирішити це питання. Бюджет Сум становить понад два мільярди гривень, із них один мільярд – бюджет розвитку. І політика децентралізації, яка реалізується в країні, дозволяє містам вирішувати подібні завдання. Питання – в пріоритетах. Якщо легка атлетика і ті програми, про які ми говоримо, будуть визнані пріоритетними, то гроші на це знайдуться.

Виділення коштів і проведення тендеру на реконструкцію манежу займе 2,5-3 місяці. Ще місяць необхідно на виконання робіт. Тобто, цього часу достатньо, якщо будуть свобода і хороша організація ».

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах