Губернатора Клочка зовуть на службу в АТО

Депутат Сумської обласної ради, колишній її голова, а тепер солдат 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Семен Салатенко передав «привіт» зі сходу діючій владі області.

У своєму блозі на censor.net.ua Семен жорстко розкритикував дії голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, які, на його переконання, призвели до різкого погіршення соціально-економічної ситуації в області.

«2016 рік виявився не просто невдалим — провальним для розвитку Сумщини… Газета «Деловая столица» це наявно продемонструвала шляхом аналізу і порівнянь стану справ в усіх 24 областях і столиці України, поставивши Миколу Клочка на останнє місце в рейтингу губернаторів», — пише Семен у своєму блозі «Провальне соло сумського губернатора».

За словами Салатенка, у першу чергу саме через дії голови ОДА Сумське НВО втратило мільярдне замовлення від «Укртрансгазу», склалася напружена ситуація в обласній психіатричній лікарні №2.

«Хоча вже всі зрозуміли, що справжньою візитівкою Сумщини нині є корупція, навряд чи хто з підлеглих Клочка сьогодні насмілиться вказати про це йому відкрито. Особливо після показової «страти» непокірного голови обласної ради, який найбільше заважав губернатору «купатися» в оборудках фінансових потоків обласного бюджету», — прозоро натякає Салатенко.

Вихід із ситуації, що склалася, на його думку, один – піти у відставку Миколі Клочку. І насамкінець Салатенко, який після своєї відставки з посади голови облради поїхав воювати на Схід, пропонує і своєму політичному опоненту змінити костюм на камуфляж і взяти до рук зброю.

salatenko-1

Джерело: media.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах