Медуниця присвоїв собі чужі заслуги на мільйони гривень

Народний депутат Олег Медуниця, як ніхто інший, полюбляє перебирати на свій особистий і політичний рахунок чужі здобутки без зазріння совісті. Днями він мало не записав до списку власних досягнень комп’ютери, надані Сумщині як гуманітарна допомога від Китайської народної республіки.

А екс-мер Сум Геннадій Мінаєв вдало підмітив, що одіозний народофронтівець до своїх звитяг у звіті за 2016 рік додав десятки мільйонів гривень, залучені до обласного центру (40 млн грн) та сотні (246 млн грн)  – до області.

“Нардеп @Олег Медуниця (Oleg Medunitsya) в своем отчете за 2016 года присвоил себе любимому заслуги государства, к которым он имеет весьма опосредованное отношение.

Но, как всегда, у него на все есть отговорки! :-)” – написав колишній градоначальник у Фейсбуці.

На це Медуниця оперативно відповів. Він почав викручуватися, що  не присвоював собі ці заслуги, мовляв,  “всьо залучено у співпраці з урядом і виконавчою владою”.

Цікавий і ще один важливий момент – собі в заслуги пан Медуниця приписав 7,4 мільйони гривень, виділені на добудову гуртожитку ФЦ “Барса”. Однак всі сумчани добре пам’ятають, що ці кошти “вибив” для гуртожитку лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коли приїжджав у жовтні минулого року в Суми. Так що тепер можна чекати на відповідну заяву і від радикалів у яких нардеп, по-суті, забрав важливий здобуток.

15894592_1223735564380392_7386871560671410288_n

Поділитися в соціальних мережах