Мер Конотопа Семеніхін організує у фронтовій Красногорівці концерт

Делегація з Сум та Конотопу відправила в Красногорівку близько 300 кілограмів гуманітарної допомоги: тут були й дитячі іграшки, україномовні книжки, одяг, спортивний інвентар, диски з українськими казками та піснями, канцелярське приладдя.

Під час поїздки дитячі іграшки відвезли до єдиного у місті садочка «Червона шапочка» – решта пошкоджені в ході обстрілів. Однак до нового року планується відновити роботу ще 2 садочків.

Канцтовари завезли до школи, аграрного технікуму та місцевого ВПУ, де попри руйнування та постійні обстріли проводиться навчання та відбуваються різноманітні розважальні заходи, майстер класи та спортивні змагання.

Відвідали і міську бібліотеку для дорослих та гурток прикладного мистецтва, для яких також передали цінні подарунки.

Мер Конотопа ініціював проведення 3 грудня  у фронтовій Красногорівці українського концерту у рамках акції «ЦВІТ СОНЦЯ» під назвою «І нехай музика свободи пролунає на території обстрілу!».

Під час останнього візиту до міста-побратима вирішили питання організації культурного заходу, оглянули залу, звукову апаратуру та визначилися, які саме пісні лунатимуть зі сцени.

285cafd6681fb888e16523d81a96f029

Поділитися в соціальних мережах