Мер працевлаштовує свою маму директором

Конотопчанка Анастасія Куліш у Фейсбуці оприлюднила інформацію про те, що мер міста Конотоп Артем Семеніхін із завидною регулярністю працевлаштовує “своїх” на керівні посади.

Серед головних “дійових осіб” у Конотопі після приходу Семеніхіна, говорять городяни, опинилася його мати.

“Таке враження, що дійсно нами керує Матриця… (тобто Наталя – мама Семеніхіна). До речі, на даний час вона лише рядовий працівник БК «Мир» (для неї в листопаді 2016 року знайшли місце та посаду, хоча вона не має відповідної освіти), але скоро вона стане директором будинку культури, а далі – начальником відділу культури (стережись Шинкаренко).

Спочатку Семеніхін хотів призначити Матрицю директором БК «Зоряний», але директор цього будинку культури – М. Люшина довго спиралася… Пофіг, що Марина організувала та стала обличчям Майдану в Конотопі, перша хто зробив виклик тодішньому режиму, ризикувала життям… Чума рулить…

Чума постійно намагається розправитися з «неугодними режиму», насамперед з числа інтелігенції: директорами шкіл, вчителями, лікарями (взагалі вже можна нарахувати до таких 20 репресованих осіб), які чи в Інтернеті, чи в повсякденні не закивали головами «одобрям ваша псяча високість», або на їх місця претендують родичі чи «угодні»”, – пише конотопчанка.

Як виявилося, інші городяни теж скаржаться (навіть прокурору) на родинний принцип відбору на керівні посади міста:

16649338_249773742145222_7643066558075815231_n

Поділитися в соціальних мережах