Мер проситеме Верховну Раду розпустити міськраду

У Конотопі частина депутатів знову не порозумілася з міським головою. Цього разу конфлікт інтересів торкнувся питання, яке стосувалося агрофірми “Злагода”.

За словами міського голови, підприємство планувало створити в Конотопі 40 робочих місць, а також за власний рахунок зробити в місті одну дорогу. З іншого боку група депутатів наголошувала, що вказане підприємство не виконало умови земельної комісії.

Після тривалої дискусії частина депутатів «утрималась», тому рішення не було прийнято.

Далі депутат міської ради Тетяна Сизон заявила, що фракція «Рідне місто» більше не буде голосувати за жодне бюджетне рішення, поки не відбудеться повний та незалежний аудит міського бюджету. Після заяви 4 депутати покинули сесійну залу.

Артем Семеніхін говорить, що в черговий раз відбувся зрив роботи міської ради, адже в залі залишилось 17 депутатів із 19 необхідних для кворуму. Він публічно вибачився перед працівниками бюджетних установ, які ризикують залишитись без зарплати.

«Я вважаю, що це крапка в роботі цієї міської ради. Я зараз повертаюсь до свого кабінету і підписую лист на ім’я Верховної Ради України та Президента України з проханням про розпуск», — заявив мер-свободівець.

Джерело: Топ Конотоп

Поділитися в соціальних мережах