На Сумщині з’явилася перша роздержавлена газета

27 березня Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області було прийнято рішення про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації – газети «Голос Посулля».

Рішення було прийнято у зв’язку зі зміною складу засновників – замість Недригайлівської районної державної адміністрації, Недригайлівської районної ради до складу засновників увійшов реформований суб’єкт господарювання – Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Голос Посулля», яке було утворено шляхом перетворення в господарське товариство.

Слід звернути увагу, що це перше періодичне видання на території Сумської області, яке остаточно завершило процес реформування. Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування повинні вийти зі складу засновників друкованих засобів масової інформації одним із способів, передбачених статтею 3 вищевказаного Закону.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах