Нардеп Медуниця назвав ініціативи Президента “ляпом штаньми об дорогу”

Народний депутат Олег Медуниця публічно не коментував заяву президента України Петра Порошенка про те, що нібито експеримент зі спрямовування митних коштів на дороги впроваджено саме з його ініціативи. Проте коли глава держави заявив, що мінімальна зарплата в країні має зрости до 4 100 гривень, слуга народу не стримався і натякнув, що гарант не виконує президентські повноваження, зазначені в Конституції.

Нардеп, який до переходу в лави “Народного фронту” був бютівцем, запитав, чи не заграє таким чином Порошенко із електоратом лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко та Михайла Саакашвілі.

“Коли Президент заявив, що саме з його ініціативи впроваджено експеримент зі спрямування митних коштів на дороги, я посміхнувся і залишив це без публічної реакції.
Сьогодні Президент озвучив свою ініціативу щодо розмірів мінімалки з 2018 року. Щоб серйозно сприймати це, слід перечитати описаний в Конституції вичерпний перелік його повноважень.
Він, напевно, вирішив поборотися за електорат Юлі та Міхеіла?((((” – пише народний обранець у соцмережі.

Більше того, дискутуючи із користувачами Фейсбук із цього приводу, ініціативи Президента Медуниця  назвав  “ляпом штаньми об дорогу”.

24581388_636964570026198_1727656574_n

Поділитися в соціальних мережах