Обіцянка-цяцянка, або як відповідає за свої слова губернатор Сумщини

«Слово і Діло» продовжує  моніторити показники виконання обіцянок політиками та чиновниками різних рівнів. Таким чином українські журналісти хочуть не лише підзвітності влади, але й запровадження якісно нової політичної культури спілкування можновладців зі своїми виборцями чи людьми, чия доля залежить від них за рішенням вищих органів влади.

Портал порівняв рівень відповідальності голів обласних адміністрацій у 2015 та 2016 роках.

Серед усіх очільників областей, що вже були на цих посадах у 2015 році та продовжують працювати, позитивну динаміку у виконані обіцянок цьогоріч продемонстрували 14 губернаторів. Найбільше обіцянок порівняно з минулим роком виконав голова Сумської ОДА Микола Клочко (на 32%), слідом за ним розташувалися дніпропетровський губернатор Валентин Резніченко (26%) та голова Тернопільщини Степан Барна (22%). Непогані результати демонструють чернігівський, закарпатський, полтавський і вінницький обласні голови.

При цьому за загальним рівнем відповідальності впевнено лідирує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Порівняно з минулим роком він виконав лише на 1% більше обіцянок, але всього реалізованих зобов’язань у нього 71%, що є недосяжним показником для більшості політиків. Співставний відсоток виконання обіцянок мають лише губернатори Дніпропетровської, Закарпатської та Сумської областей Валентин Резніченко, Геннадій Москаль і Микола Клочко.

27452-1_uk_normal

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/

Поділитися в соціальних мережах