Обшуканий посадовець сумської мерії запевняє, що він не хабарник

Інформаційни портал Сумської міськради сьогодні дав пояснення щодо обшуків, які були проведені 16 грудня на роботі, вдома і в гаражі начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергія Яковенка і підставою для яких стала підозра в отриманні ним хабара напередодні проведення транспортного конкурсу:

«Щодо звинувачень в отриманні неправомірної вигоди, підставою для яких стало придбання посадовцем в одній із приватних фірм радіатора та охолоджувальної рідини для власного автомобіля на умовах відтермінування розрахунку, і у зв’язку з чим у п’ятницю в робочому кабінеті посадовця, в його автомобілі та за місцем його проживання відбулись обшуки, Сергій Яковенко повідомив, що дійсно, два місяці тому він замовив в одній із фірм дані товари. Оскільки їхня вартість була значною, було досягнуто домовленість про відтермінування сплати. На даний момент посадовець повністю розрахувався за товар.

Керівник фірми, що виступала продавцем, зазначив начальник відділу відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг, не мав і не має жодного стосунку до здійснення пасажирських перевезень».

Поділитися в соціальних мережах