Посол Азербайджану чекає від губернатора Клочка інвестиційного бізнес-плану

Як уже писали “Сумські дебати”, учора в Сумах відбувся вечір українсько-азербайджанської дружби. Сьогодні стали відомі подробиці протокольної зустрічі губернатора Миколи Клочка та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Азербайджан в Україні Азера Худієва.

Голова Сумської облдержадміністрації запропонував пану Послу розглянути  можливість налагодити тісну співпрацю Сумщини із регіоном-побратимом із Азербайджану і закріпити домовленості договором про співробітництво.

У свою чергу Азер Худієв зазначив, що на посаді Посла планує всіляко укріплювати та розширювати кооперацію двох країн в економічному та гуманітарному напрямках, залучати інвесторів.

«Важливо, що ми маємо ядро взаєморозуміння між народами. Наша держава підтримує Україну у відстоюванні територіальної цілісності. Політичний діалог у цьому питанні – на високому рівні», – зауважив він, відзначивши інвестиційну привабливість Сумського краю.

З огляду на це він запропонував сумській стороні представити концепцію та бізнес-план пріоритетних для залучення іноземних інвесторів напрямків з метою подальшої їх реалізації.

3558

3557

3556

Поділитися в соціальних мережах