Радник мера накинувся на активістів

Радник міського голови Глухова Руслан Павленко в центрі міста накинувся на громадських активістів, які роздавали листівки про місцевих чиновників-корупціонерів. Про це заявили самі активісти.

Конфлікт між чиновником та представниками руху «Стоп корупції» виник, коли останні почали задавати Павленку питання про закриття цегельного заводу і чому він ховається від виконавчої служби. «Павленко працює юристом у відділі освіти, при цьому не має профільного диплома. Однак це не заважає йому представляти інтереси міського голови в суді. І самому порушувати закон. За нашими даними, Павленко за кермом авто збив людину, отримав і відбував покарання, але не повний термін, а вийшов достроково. При цьому не сплатив компенсацію в 300 тисяч гривень», – заявили активісти.

Також рух «Стоп корупції» у той день поширював інформацію про інших корупціонерів – членів команди мера Мішеля Терещенка. За інформацією активістів, ще один корупціонер – перший заступник Терещенка Олександр Віскуб, який раніше очолював Глухівську митницю. Його дружина тримає на кордоні магазин duty free, де продає контрафактний алкоголь.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися в соціальних мережах