Секретаря міськради підставили рекламою інтимних послуг

Секретар Конотопської міськради Олена Багрянцева повідомила у Фейсбуці, що від неї, як і від місцевої активістки Інни Панченко, більше року вимагають сексуальних послуг.

За її словами, тривалий час страждає від того, що хтось розміщує у мережі оголошення з пропозицією інтимних послуг і вказує її номер телефону.

Секретар  зазначає, що мер міста Артем Семеніхін, на якого, як на винуватця вакханалії з оголошеннями, вказала Інна, до цього не має жодного відношення.

“Днями місцева активістка Інна Панченко на своїй сторінці у Фейсбук розмістила допис, у якому розповідає про те, що протягом 9 місяців номер її телефону з’являється в соціальних мережах під оголошеннями з пропозицією інтимних послуг.У даному непорозумінні звинувачує міського голову Артема Семеніхіна, який таким чином її буцім-то цькує.

Публічно хочу заявити, що з липня 2016 року (а це вже більше року!) невідомі особи розміщують мій номер телефону під оголошеннями інтимного змісту. І дзвінки на телефон у цілодобовому режимі надходять досі. Цю інформацію я не приховувала – про неї знає і вищезгадана Інна Панченко. Заяву в поліцію було написано.

Однак, відповідь від кіберполіції не надходила. Вбачаю, що серед причетних до скоєння цього «інциденту» можуть бути і прості хулігани, і політичні опоненти, і не виключено, що й громадські активісти з бурхливою фантазією. Принагідно повідомляю, що під оголошеннями подібного змісту з’являлися телефони і моїх колег, і обласних депутатів від ВО «Свобода», і депутатів міської ради.

Оголошення публікувались від фейкових сторінок Соломії Луковицької (відома своїми гнівними дописами на адресу «свободівців»), Аліни Ступіної та інших вигаданих персонажів. Щоб переконатися у правдивості моїх слів, раджу всім зацікавленим зайти в google та написати ці імена. А якщо у пошуковій системі зазначити номер мого телефону, то буде можливість переглянути вищезгадані оголошення.

Підсумовуючи, хочу сказати, що абсолютно абсурдним є наклеп Інни Панченко на міського голову. Соромно за таких громадських активістів, які виставляють себе на посміховисько та поливають брудом і себе, і оточуючих.
Сподіваюсь, що правоохоронні органи знайдуть причетних до розміщення інтернет-оголошень, а громада зробить висновки. Слава Україні!” – пише Олена Багрянцева на своїй сторінці у соцмережі.

20293087_1783013025049686_5236782487057292347_n

Поділитися в соціальних мережах