Токар скликає сесію

Глава обласних депутатів підписав розпорядження про скликання дев’ятнадцятої сесії обласної ради. Пленарне засідання розпочнеться 27 квітня о 10.00 у приміщенні адмінбудинку Сумської облради.

На розгляд обласної ради виносяться звіти постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та голови Сумської обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, обласного бюджету і делегованих обласною радою повноважень у 2017 році. Також депутати мають внести зміни до обласного бюджету Сумської області на 2018 рік, а також низки програм.

Серед питань порядку денного сесії – звіт голови обласної ради про свою діяльність у 2017 році, а також клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України, низка звернень до керівників країни, майнових, кадрових та інших питань.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань на 25 квітня заплановано загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій. У цей же день о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради свою роботу почне президія облради.

Поділитися в соціальних мережах