У Глухові будуть відкликати «перебіжчиків»

У Глухові відбулися збори ініціативної групи виборців, які висунули пропозицію по відкликанню, за народною ініціативою, депутатів міськради Тетяни МИХАЙЛИК, Юлії САХОШКО, Галини ОВСЯНКО, Тетяни ХРОЛЕНКО та Дмитра БЄЛІНСЬКОГО.

Головував депутат обласної ради Віктор ЛИСЕНКО. Загалом були присутніми близько півсотні глухівчан. Вони обговорили поточну політичну ситуацію в місті, зазначивши, що протистояння у міській раді сягнуло критичної межі.

Усі дійшли висновку: аби стабілізувати ситуацію, дати можливість місту розвиватися, прийняти, нарешті, нормальний бюджет, необхідно вжити рішучих заходів. Один із них – відкликання згаданих депутатів, які, зайшовши до ради під гаслами підтримки Мішеля, для задоволення особистих інтересів створили ситуативну більшість, яка діє проти нього, або не визначаються остаточно, з ким вони. В. І. Лисенко повідомив, що питання про це вже узгоджене з вищим партійним керівництвом зазначених народних обранців. Воно підтримає ініціативу громадян, після проходження всіх необхідних етапів процедури.

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах