У мережі глузують над нардепом Медуницею в образі єврея

Сумчани із гумором відреагували на появу в прямому ефірі телеканалу NewsOne народного депутата Олега Медуниці попри те, що депутати “Народного фронту” вирішили ігнорувати це ТБ і відмовлятися від запрошень у студію. Це дало привід користувачам Фейсбуку для ось таких фотожаб, на якій політику додали єврейську шапочку та пейсики.

“Олейг, таки вспомни как тебя тетя Изя Григян учила : поступай – усегда кошерно или блокируй или тада не выступай! А лучше таки прызнайся шо ты наш и ешь мацу молча и спокойно!!))) ” – прокоментував сумський активіст Валерій Осадченко.

Цікаво, що нардеп Медуниця, як і раніше, коли його зображали в такому вигляді після ефіру на NewsOne, відреагував на цей пост сумчанина своїм портретом у образі фюрера.

24312464_1579206718829767_4008326218883317213_n

bezymyannyj-8

Щодо самого ефіру, то Олег Медуниця  висловився із приводу останніх подій, пов’язаних із Міхеїлом Саакашвілі.

 

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах