Юрист Єпіфанова погрожує побити АТОвця, коли той повернеться з Донбасу

Конфлікт між сумським адвокатом Анатолієм Романюком (який є юристом екс-ректора УАБС, почесного громадянина міста Анатолія Єпіфанова та, судячи з дискусії, обслуговує також активи родини тростянецького міського голови Юрія Бови) та екс-головою облради, а нині учасником АТО Семеном Салатенком зав’язався під фб-постом Сергія Пушка.

Сумчани обговорювали тему прийдешніх виборів в ОТГ, а точніше – тростянецьку “монополію” на мерському кріслі. “Тростянец. Один кандидат на голову. Дно политического лузерства пробито!”, – йшлося у пості Пушка.

Анатолій Романюк, мабуть, зрадівши за “начальника”, почав бомбити тему коментарями а-ля “мер – молодець”. Але ідилія тривала недовго: його перервали інші коментатори, які, судячи з усього, не працюють на Бову. Серед них – Семен Салатенко.

“Это верно! Агрессивная работа в инете, довольно экзальтированное поведение на людях и полное отсутствие конкурентов. Их просто нет. Аналог Минаева, кстати конец мог быть аналогичен – в феврале 2014 года у него была подобная обструкция, но тогда его недодавили. Не было у них своего Лыхмана”, – написав екс-голова облради. І тут, як кажуть, “понеслось”…

Діалог пішов у стилі “йди аналізуй Йулю” та “иди сам куда подальше”. В кінці кінців сторони конфлікту домовилися про зустріч віч-на-віч, тільки-но АТОвець повернеться додому. “Радий буду начистити тобі пику”, – погрозливо додав Романюк Салатенку:

22330647_607419189647403_1548954279_n

Звичайно, можна по-різному ставитися до Семена Салатенка, до його роботи на посаді чиновника чи громадського активіста. Але коли він втратив посаду, то не роздумуючи поїхав захищати Україну в зону проведення АТО, хоча без проблем би міг знайти десятки причин туди не їхати і того не робити. Натомість пан Романюк, заробляючи чималі кошти за тисячу кілометрів від фронту, дозволяє собі цинічно знущатися над воїном АТО, яким нині є Салатенко. Ось так і живемо…

Поділитися в соціальних мережах